soupisky..

Petr.33

Re: soupisky..

Příspěvekod Petr.33 » 23. úno 2018, 00:08

Coach

Příspěvekod Coach » 23. úno 2018, 17:48

Ještě v prosinci se psalo že se web nechá doběhnout do konce sezony a pak se zruší.... :o

K oh patchi na ulozto - není moje práce.

K oh dresům - co vím tak nikdo zatím nevydal žádný dresy (splinterice, wasserlasser). Zkusil bych je, ale nemám kvalitní a použitelné materiály k tvorbě, navíc co sem koukal tak mají úplně jiný design než v přechozích letech.

Pavlasaferda1

Příspěvekod Pavlasaferda1 » 28. úno 2018, 22:15

He doesn't have any game, so he won't be in the version 1.0, but I will add him into facelist - ID 3517

I am doing what I can to finish roster update. Currently just LII teams have not been updated yet. I believe that

ELITE ROSTER 2017-2018 1.0 and ELITE ROSTER 2017-2018 1.0 will be available to download during tommorow.

Thank you for understanding.

TEXT UPDATE
Изменено 4 часа назад пользователем VojghiV
Tak toto píše Vojghiv na tom rusko anglickým webu.

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 09. bře 2018, 07:48

PS KDY TO VYJDE....
PAVEL ŠAFERDA Ahoj... ;) ,myslel jsem že ne,ale budu... :) ,ty prosím tě jsi normální? :x Petr 33 a myslím až moc trpělivě ti vysvětluje a dává odkazy a já nevím co ještě :shock: :) ma web Splinterice a Wasseraddons a hlavně na Splinterice máš vše krásně vyvedeno od Vojghiho ;) .Ano uznávám.. ;) ,sliboval jsem soupisky,dobře,jaksi to nevyšlo,teď si je dělám jen pro mé osobní potěšení..,jelikož jsem myslel že je zde vydám upravené ty od Vojghiho,ale po vzájemné konzultaci a zeptání se ho to zamítl,přičemž se mu ani nedivím,je to jeho výtvor,práce,hodiny,dny,měsíce práce... :!: Takže jsme se dohodli že jen pro své osobní využití mohu upravovat atd....Vojghi to má velice propracované na Splinterice a kdo není líný,hezky vše stáhne a je to.Samozřejmě na čisté NHL :!: :!: Tvořím pro Vojghiho kalendáře do hry,jsme předběžně domluveni i pro příští sezonu,pokud bude pokračovat!To tak zatím vše jen pro úplnost.Jinak moc děkuji Petrovi 33 za vysvětlení a jakou takous podporu!

Zpět na „OH 2018“