Problémy s instalací addonů

Návody na tvorbu, instalaci...addonů...
martinh22

Problémy s instalací addonů

Příspěvekod martinh22 » 18. zář 2016, 19:23

Jak se provádí instalace

Instalace addonů začíná samotným stáhnutím addonu z našeho webu. Je nutné stáhnout celý soubor a ne jen část. Poté ve stáhnutém .RAR souboru je obvykle jeden .EXE soubor, který spustíte a v okně, které vám vyskočí, zadáte cestu do složky NHL 09. Poté vám instalační .EXE soubor nakopíruje soubory do zvolené složky a spustí addon_installer.bat (černé okno) . Toto černé okno nikdy nezavírejte, zavře se samo!.

Nelze spustit pod Windows 8 a 8.1,10 stačí smazat browserengine.dll je ve složce ze hrou

Časté problémy

1. V černém okně píše: Systém nemůže najít cestu.
Řešení: Počkejte chvíli, instalace se rozjede.

2. Nainstaloval jsem si addon / soupisky, ale ve hře se nic nezměnilo.
Řešení: Zkontrolujte, zda jste zadali správnou cestu do složky NHL 09. Addony neinstalujte při spuštěném NHL 09. Nastavte si výjimku pro složku NHL 09 v antiviru a firewall (nebo firewall vypněte). Zkontrolujte, zda jste stáhli celý addon.

3. Řešení ze 2. bodu nefunguje.
Řešení: V tom případě vyextrahujte ze stáhnutého RAR souboru soubor EXE, klikněte na něj pravým tlačítkem a zvolte Otevřít ve WinRARu. Složky db a fe nakopírujte do složky NHL 09 a spusťte addon_installer.bat. Soubory exhibition.exh a exhibition.exha.tdb nakopírujte do Dokumenty/NHL09.

4. NHL 09 se mi nechce spustit po instalaci addonů.
Řešení: Jděte do složky NHL 09 a spusťte addon_installer.bat. Poté zmáčkněte CTRL+ALT+DELETE, vyskočí vám malé okno, ve kterém najděte proces nhl2009.exe, označte jej a zmáčkněte tlačítko DELETE a klikněte na OK.

5. Řešení ze 4. bodu nefunguje.
Řešení: Napište nám na Facebooku nebo na fóru, problém zkonzultujeme.

6. NHL se mi zapne, ale po zapnutí zápasu mi padá.
Řešení: Špatně jste instalovali náš patch. Odinstalujte NHL 09 z PC úplně, nainstalujte čisté NHL 09 a poté na něj nainstalujte EHA NHL 15.

7. Mám proházené hráče v týmech, například: hráči Washingtonu hrají za Detroit.
Řešení: Znovu nainstalujte soupisky.

8. Nainstaloval jsem si EHA NHL 15, ale po spuštění mi naběhne základní NHL 09.
Řešení: V PC máte více NHL 09, všechny smažte, nainstalujte si NHL 09 a na něj nainstalujte EHA NHL 15.

9. Když zapnu NHL tak se mi ukáže načítání a najednou mi skočí hra do lišty a zobrazí se chyba (viz. na obrázku) a nejde nic s tím dělat.
Obrázek
Řešení: Zkus spustit BHimport15.bat a poté spustit hru.

10. Když si stáhnu soupisky a spustím instalačku soupisek,vše jde jak má do té doby než se objeví černá tabulka a v ní je psáno: ImpBig není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu spustitelného programu nebo dávkového souboru
Řešení: U souborů imgbig.exe, genbhnhl.exe a gfxpak.exe nastav spouštění jako správce.

Není tady váš problém? Napište nám na Facebooku nebo tady na fóru založte téma.

Zpět na „Návody“