Dresy

Návody na tvorbu, instalaci...addonů...

manson

Re: Dresy

Příspěvekod manson » 30. zář 2017, 22:26

u letters, num a uni by to mělo stačit, pokud to projedeš potom standartní instalačkou a projedeš to i BHimportem, ale u JERS_PHI_02.big je problém, že je to náhled dresů a ten je složený z více souborů, takže ho musíš nejdříve otevřít a přepsat čísla u jednotlivých souborů, pak by to mohlo fungovat. Ale nevím to na 100%, protože s náhledy dresů nemám zas tak zkušenosti a popravdě je většinou nepoužívám. Jo ten složený soubor .big otevřeš programem bigGui. Takže přepsat názvy, tedy čísla a potom naimportovat do bigGUI zpět.
Tosom skusal a nepomohlo. Ine programy na big. subory mi nefunguju. Skusal som vyextrahovat aj ebo. subor z toho big. baliku, ale programy na editaciu ebo tiez nefunguju. Ja som uz rozmyslal aj vytvorit si tie dresy sam a dat im hned cislo 7 a podobne, ale priznam sa, ze tvorba dresu je na mna asi uz vela :/

manson

Příspěvekod manson » 30. zář 2017, 23:09

Tak sa mi konecne podarilo dostat ich do hry! Mam 11 funkcnych sad dresov. Aj farmarske som dal :-D

Viete mi neikto poradit, ako dam este do poriadku ten nahlad do menu vo formate big. ?

Shakki

Příspěvekod Shakki » 01. říj 2017, 11:09

u letters, num a uni by to mělo stačit, pokud to projedeš potom standartní instalačkou a projedeš to i BHimportem, ale u JERS_PHI_02.big je problém, že je to náhled dresů a ten je složený z více souborů, takže ho musíš nejdříve otevřít a přepsat čísla u jednotlivých souborů, pak by to mohlo fungovat. Ale nevím to na 100%, protože s náhledy dresů nemám zas tak zkušenosti a popravdě je většinou nepoužívám. Jo ten složený soubor .big otevřeš programem bigGui. Takže přepsat názvy, tedy čísla a potom naimportovat do bigGUI zpět.
Tosom skusal a nepomohlo. Ine programy na big. subory mi nefunguju. Skusal som vyextrahovat aj ebo. subor z toho big. baliku, ale programy na editaciu ebo tiez nefunguju. Ja som uz rozmyslal aj vytvorit si tie dresy sam a dat im hned cislo 7 a podobne, ale priznam sa, ze tvorba dresu je na mna asi uz vela :/
Zajímavé, možná máš nějakou starší verzi BigGui. Zkus ji stáhnout na http://wasserlasser.com/ pokud si tam zaregristrovaný, já v pohodě každý .big soubor otevřel. Nebo mi případně napiš, já ti pošlu verzi kterou používám.

manson

Příspěvekod manson » 01. říj 2017, 11:49

Mne ide otvoriť Big Gui. Ked v tom otvorim subor big. tak obdahuje 4 casti. Ale ked len prepisem tie cisla a dam to ulozit tak to nestaci. V hre sa to aj tak nezobrazi.

manson

Příspěvekod manson » 01. říj 2017, 15:43

Nasiel som najake info, ze sa to da nejako vytvorit ten dres do menu. Podla nejakych sablon. Vete mi s tym pomoct?

Shakki

Příspěvekod Shakki » 01. říj 2017, 16:25

Nasiel som najake info, ze sa to da nejako vytvorit ten dres do menu. Podla nejakych sablon. Vete mi s tym pomoct?
https://ulozto.cz/!eTtfKIA9kYFC/templat ... demoul-rar

Shakki

Příspěvekod Shakki » 01. říj 2017, 16:27

Výsledný produkt z photoshopu uložíš jako bmp soubor, který pomocí fshX uložíš jako .fsh soubor, potom stačí přiřadit k konkrétnímu týmu a projet instalačkou.

manson

Příspěvekod manson » 01. říj 2017, 19:03

Je k tomu aj nejaky navod ako zmenit ten dres na Flyers? Na import do hry staci ten FSH subor? Netreba vytvarat cely BIG?

Shakki

Příspěvekod Shakki » 01. říj 2017, 20:01

Ten template se dá změnit, stačí jej rozevřít a odkliknout výchozí nastavení. No a barvu a logo a další věci už si nastavíš sám v photoshopu. A ano, asi stačí .fsh soubor, aspoň jsem to viděl u simových dresů Komety.

manson

Příspěvekod manson » 01. říj 2017, 21:19

Stiahol som si photoshop, ale vobec v tom neviem pracovať. Ako to mám urobiť?

Zpět na „Návody“