vytvoření hráčů

Návody na tvorbu, instalaci...addonů...
Premin87

vytvoření hráčů

Příspěvekod Premin87 » 15. říj 2016, 10:28

Jen se chci zeptat,když chci třeba přejmenovat hráče na někoho jiného tak to nejde
Dříve to šlo

enzym

Re: vytvoření hráčů

Příspěvekod enzym » 15. říj 2016, 21:51

Ve hře už se upravovat jména dávno nedají, díky addonům které NHL09 už je i tak zahlcené dost.
Pokud máš stáhnuté EHA15 stačí najít "NHLview" přímo ve složce s hrou.

1) Klikneš na File a tam dáš Open
2) Zadáš cestu k souboru db.viv (např. C:/EA Sports/NHL09/db/db.viv) a zafajfkuješ "static database"
3) Zafajfkuješ taky "Exhibition rosters database a zvolíš cestu k souboru "exhibition.exh" (např. C:/Users/Documents/NHL09/exhibition.exh
4) Dáš open a vybereš si v levo ve sloupečku hráče a v prostředku se ti oběví vše o tom hráči co můžeš změnit.
5) Po udělaných změnách klikni nahoře v levo na "File/Save"
6) Můžeš program zavřít a užít si hru :)

Příště definuj co přesně ti to hlási za chybu.

S pozdravem Enzym

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 15. bře 2017, 23:57

Potřebuji radu prosím, do hry jsem si vytvořil nové hráče přes NHL View, ale nějak jsem teď zjistil, že když se podívám na soupisky, tak místo vytvořených hráčů mám v týmech hráče Place Holders. Poradíte mně někdo, jak a co mám kam nakopírovat ze zálohy?
Díky za rady...

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 16. bře 2017, 07:39

Flyer61 píše:Potřebuji radu prosím, do hry jsem si vytvořil nové hráče přes NHL View, ale nějak jsem teď zjistil, že když se podívám na soupisky, tak místo vytvořených hráčů mám v týmech hráče Place Holders. Poradíte mně někdo, jak a co mám kam nakopírovat ze zálohy?
Díky za rady...

Což to je v pořádku,pak ho dáš v sekci přestupy jak máš ve viewu např.copy..atd tak ho dáš z place holders do příslušného týmu 8-) .Já to např.dělám tak že upravuji již "neexistující hráče" tzn.ty kteří např.již zanechali kariéru a nehrají,což jsou většinou ti starší.. 8-) .Dám je upravit na toho koho chceš,jen je třeba mu dát toho nového hráče atributy,hlavně cyberface atd.. 8-)Např.slušně to vysvětluje Enzyn v příspěvku o jeden výše.

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 16. bře 2017, 13:05

Já už jsem ale hráče z mužstva PlaceHolders vytvořeného měl na konkrétní jméno, ale teď se mně v jednotlivých týmech zobrazuje jako PlaceHolders a je tam např. 4x, podle toho, kolik hráčů jsem do týmu dal.
Poradíte, jak to obnovit, abych viděl korektní jména jako např. Chychrun v Arizoně atd...
Díky za rady.

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 16. bře 2017, 21:31

Flyer61 píše:Já už jsem ale hráče z mužstva PlaceHolders vytvořeného měl na konkrétní jméno, ale teď se mně v jednotlivých týmech zobrazuje jako PlaceHolders a je tam např. 4x, podle toho, kolik hráčů jsem do týmu dal.
Poradíte, jak to obnovit, abych viděl korektní jména jako např. Chychrun v Arizoně atd...
Díky za rady.

A přejmenovat či jinak upravit ten hráč tedy nelze? :? 8-)

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 16. bře 2017, 21:58

Ano lze, ale v tom případě si je musím vytvořit prakticky znovu i se všemi overally atd.

Zpět na „Návody“