Tvorba addonov

Fanouškovská tvorba.

Milan Mikusiak

Tvorba addonov

Příspěvekod Milan Mikusiak » 20. pro 2016, 05:18

Zdravim vsetkych!Neviem,ci je to len pocit,ale mam dojem,ze na tomto fore sa uz netvoria addony.Mozno sa mylim a pride nejaky addon novych dresov,lady,cyberface,alebo rovno sezonny upgrade.V spolupraci s Motorom pracujeme na supiskach,ale bez tych co vedia robit dresy apod.,iba supisky to lepsim neurobia.Tak neviem,ci to este tuna na fore ozije novou tvorbou.

Coach

Re: Tvorba addonov

Příspěvekod Coach » 22. pro 2016, 13:17

Nejsou lidi, porovnám li to s loňskem ještě na starým eha foru, kteří by pokračovali, nebo už skončily, holt je to 8 let stará hra a addonáře to už nebaví. Letos je to bída. Komunita co stále tvoří je hlavně na tbn a dalších mezinárodních nhl09 webech (rhl- mod,wassserlasser,slovakaddons).

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 27. pro 2016, 06:34

Vsak aj na tomto fore su sikovny tvorcovia-napr. Ty!Zalozme temu NOVY AUTORI ADDONOV,a zistime kto,co a kolko by bolo ludi ochotnych tvorit na tomto fore.Viem,ze mnohy stary tvorcovia skoncili,ale vzdy sa majdu novy pokracovatelia.Vyskusajme to.A mozno sa dockame upgradu sezony 2016/17.Bola by to hlupost zahodit to co tu na vysolu uroven pozdvihli predchadzajuci tvorcovia.Vsak si len pozri ludi co sme v diskusii:Coach-areny,dresy;Simca-myslim,ze dresy,fans,boli tu ludia na cyberfacy,facepacky,Ja by som prscoval na supiskach a mozno by sa k nam pridali dalsi.Len toto forum zase zobudit...A inac to neurobime,len tvorbou novycj addonov!

Jarina63k

Příspěvekod Jarina63k » 02. čer 2017, 23:07

Ahoj všem
Jsem tu novej,ale i tak mam dotaz a prosbu. Hraju NHLko už dlou a každý rok jsem byl zvyklý na to že se pořád vše aktualizovalo a já si mohl užívat supr hru. Ted mam ale strach že na novou sezonu se nebude moci sehnat nové addony. Proto se chci snažit tvořit sám, nebo požádat o to jestli by mi někdo neposlal nějaké nové addony až budou. Jsem na to dost závyslej NHL miluju a chci si užít plnou paráru. Snažil jsem se i nějak něco předělat,ale nejde mi to, pomohl by třeba i někdo s tim mi něco vytvořit? Děkuju vám za odpověd

Zpět na „Addony fanoušků“