Novy autori addonov

Fanouškovská tvorba.

Milan Mikusiak

Novy autori addonov

Příspěvekod Milan Mikusiak » 27. pro 2016, 06:41

Ahojte.Opat by som chcel,aby toto forum bolo zive,schopne tvorby a diskusie.Aby znova spajalo fandov v Cesku aj na Slovensku.Chcem poprosit vsetkych,ltory maju zaujem na tomto diele a chcu sa spolupodielat na tvorbe addonov,aby v tejto sekcii dali o sebe vediet-napr: Milan Mikusiak- supisky.Potrebujeme vsetkych tvorcov cez menu,grafiku,scoreboardy,areny,lady,dresy,tvare,fotky,robenie finalnych instalaciek,no skratka vsetci,co vedia a maju chut.Nenechajme padnut patche,ktore robila garnitura EHA:Jenda,Zidane a pod.Prosim podme spolu do toho!!!

Standa1515

Re: Novy autori addonov

Příspěvekod Standa1515 » 27. pro 2016, 13:23

Urcite bzch ti s tim chtel pomoct ale nevim jak addony tvorit , ale kdzbz jsi me stim trochu poradil tak bych ti urcite pomohl

Standa

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 27. pro 2016, 14:47

Ja tiez netvorim addony,viem len robit so supiskami.Ale su tu urcite machri,co Ti v tom poradia,pomozu.

TomyS

Příspěvekod TomyS » 29. pro 2016, 16:58

Je škoda, že už moc lidí netvoří addony. Všichni kteří ještě tvoří mají můj respekt a obdiv. Já bohužel na to nemám čas a ani se v tom nevyznám, je celkem škoda, že majitel fóra (dříve webu) se nezapojuje jak do diskuzí, tvorby nebo alespoň k propagaci webu. Hned bychom měli lepší prožitky ze hry.
Nabídka mých zajímavých ověřených internetových přivýdělků -> https://www.facebook.com/tom.cana.33 :geek:
V případě zájmu dělám wordpress weby na zakázku, stačí mě kontaktovat.
Reference - After-Apocalyse.som,Neobyčejný-svět.cz

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 29. pro 2016, 19:54

Aj mne je to luto!Vsak si myslim,ze aj ked niektory skoncia s tvorbou,tak vzdy sa nejaky borci najdu ktory to skusia.Niektory to vzdaju na zaciatku,no iny ostanu v tomto fachu a ich vytvory sa rovnaju umeleckym dielam.Nie vsetci mozu tvorit,tak ako nie vsetci vedia spievat,kreslit a pod.Ja mam 40 rokov a praca s PC je pre mna magia,nieto este tvorenie addonov.No viem robit supisky a mojim zelanim je aby sa zapojili ty fachmani ktory vedia robit tie addony.Pani zapojte sa!!!Viem,ze je to spusta prace,vela straty volneho casu,ale prosim podte dotoho!!!

Kratas63

Příspěvekod Kratas63 » 29. pro 2016, 20:46

Tak hlavně nejsou k dispozici žádné tutorialy, které se po změně webu ztratily. :!: :?

Coach

Příspěvekod Coach » 30. pro 2016, 09:53

MilanM: znám plno lidí (třeba Jenda) kteří už skončily s tvorbou jednoduše proto že na tvorbu nemají čas a nemají chutˇ tvořit do staré hry a mají už rodinu, práci, školu a další aktivity. Nebo si koupily konzoli. To je jeden důvodů proč už lidi hra nezajímá nebo netvoří.

K tvorbě: třeba takový dres Sparty 16/17 mi trval celkem dlouho (letos byl graficky obtížnější oproti minulým sezonám), nedosahuje 100% kvality tvůrců třeba Spideyho nebo Zidaneho,ale mně to stačí, aktualizuju si sám hlavně extraligu a NHL a na nikoho se nemusím ohlížet ani čekat. Mám hotové dresy Plzně, Komety a Pirátů, u kterých byly designově asi největší změny oproti loňsku a aktualizoval jsem si golmany a další věci.

K foru, vadí mi tu hlavně 2 věci, jak píše Kraťas, a to absence návodů z minulého webu, které byly velmi dobře popsány i pro laiky, kteří chtějí začít tvořit, byly tam dobré návody (a videa) plus další věci, které tady nejsou a na netu už to nenajdeš a zadruhé opakující se spamy. To by měl řešit admin. Máme i facebook - tam už od posledního příspěvku týkající se světovýho poháru není vůbec žádná aktivita. Tam co po tom můžeš čekat? :shock:

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 30. pro 2016, 19:37

Ja viem ze to uz nie je take jednoduche.Viem dokonca,ze to fungovalo aj tak,ze bola v ramci nejaka vypomoc aj z druhych web stranok,ktore robia addony.Viem,ze tam sa musi ziskat ich suhlas,aby nolo mozne addony vydat.Viem,ze jo sama komplikacia.Hra je stara,a moc veci v nej trebs prerobit.

A teraz k tej konzole.Je to vychytavka,a graficky po prdeli.Ale okrem NHL,ostatne ligy tvoria krovi.Hral som repre a ten zapas s primitivnymi dresmi stal za prd.Oproti zapasu s addonom na NHL09- sracka.Vynikajuca grafika,divacka kulisa,svetelna show pred zapasom a dost!Hral som aj cesku ligu,lad vytvoreny akoze,dresy ako-tak so znakom klubu,masky halabala a o cyberface sa asi nebudem ani zmienovat.Tak neviem,mna to sklamalo dost.Vase addony su bomba v hre,aj ked starej ale urcite realnejsej ako je hento.

Preto mi je luto,ze to asi konci.Ja mam v umysle urobit supisky,vsetkych lig,ktore tam su a ak sa Vam to bude pacit,budem v tom pokracovat.Budem sa snazit aspon touto cestou udrzat tu hru v reale.Viem,ze je to silenie niecoho co supisly nezmenia,ale aspon takto chcem toto udzat co najdlhsie.Ak sa k tomu pripojite Vy,trebars aj ma inom portale,Vasom,alebo novom budem rad.Coach,Kratas a pod. videl som Vase addony,su super,ale rozhodnutie je na Vas.Aj tak Vam dakujem.

Coach

Příspěvekod Coach » 02. led 2017, 11:44

S tebou určitě souhlasím. NHL17 na konzolích jsem ještě nehrál, hrál jsem loňskou verzi a ty tváře v extralize (ne v nhl lize) jsou vpodstatě všechny podobný což mi dost vadí, nemluvě o starých dresech, golmanech atd. To je samozřejmě jedna z nevýhod oproti PC verzi. A dabing Vichnar+Záruba také není k zahození;-)

shakaar

Příspěvekod shakaar » 15. dub 2017, 08:26

MilanM: znám plno lidí (třeba Jenda) kteří už skončily s tvorbou jednoduše proto že na tvorbu nemají čas a nemají chutˇ tvořit do staré hry a mají už rodinu, práci, školu a další aktivity. Nebo si koupily konzoli. To je jeden důvodů proč už lidi hra nezajímá nebo netvoří.

K tvorbě: třeba takový dres Sparty 16/17 mi trval celkem dlouho (letos byl graficky obtížnější oproti minulým sezonám), nedosahuje 100% kvality tvůrců třeba Spideyho nebo Zidaneho,ale mně to stačí, aktualizuju si sám hlavně extraligu a NHL a na nikoho se nemusím ohlížet ani čekat. Mám hotové dresy Plzně, Komety a Pirátů, u kterých byly designově asi největší změny oproti loňsku a aktualizoval jsem si golmany a další věci.

K foru, vadí mi tu hlavně 2 věci, jak píše Kraťas, a to absence návodů z minulého webu, které byly velmi dobře popsány i pro laiky, kteří chtějí začít tvořit, byly tam dobré návody (a videa) plus další věci, které tady nejsou a na netu už to nenajdeš a zadruhé opakující se spamy. To by měl řešit admin. Máme i facebook - tam už od posledního příspěvku týkající se světovýho poháru není vůbec žádná aktivita. Tam co po tom můžeš čekat? :shock:
Musím ti dát za pravdu, generace kterým v době NHL 07, 09 bylo 16, 17 je nyní 26, 27. Já si tu dobu pamatuji, střední škola, začátek výšky, hodně času, dělal jsem soupisky, časem když jsem se naučil ve photoshopu i dresy a tváře. Stejně jako ty si dělám věci které potřebuji pro sebe, sem tam mě někdo kontaktuje zda bych něco neudělal. Ale abych masově vytvářel na to nemám čas, samotnému mě táhne na třicet a člověk má jiné problémy. Pro ty co to chtějí dělat, na netu, youtobe jsou desítky návodů jak dělat ve photoshopu, gimpu, aktivní soupisky se dají sehnat na http://www.thebreakaway.net, kdo je trochu schopnější v nhlview se dají trochu upravit a hraje se dál. Doba se prostě změnila, hra je stará a navíc ostatním se prostě nechce dělat. Docela aktivní komunita jsem si všimnul je u NHL 2004. mají tam kompletní loňskou extraligu i se stadiony atd...je ale otázka jak dlouho je to bude bavit - pravděpodobně do doby když zjistí že sex je lepší než 13 stará hra :D

Zpět na „Addony fanoušků“