Supisky

Fanouškovská tvorba.

Flyer61

Re: Supisky

Příspěvekod Flyer61 » 06. črc 2017, 18:02

Tak sestavy k dispozici budou až po začátku sezóny NHL, rozumím tomu správně? to je škoda, pokud by byla první nástřelová verze i dřív, tak by to byla paráda.

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 06. črc 2017, 19:08

Pedrosjan robi co moze!Treba si uvedomit,ze je to velmi tazke,musi prerabat prakticky zostavy myslim ze zo sezony 15/16,nakolko tu bola skoro rocna absencia addonov.Ale ak budete trpezlivy isto-iste sa dockate.K tomu Vegas:V rubrike addonari je moznost prihlasit sa k tvorbe a kazdeho uvitame.Takze dufam ze okrem supisiek to ozije aj po tejto grafickej stranke.Samozrejme Pedrosjan aj ja sa pokusame nadviazat spolupracu v zahranici aj na Slovensku.Pri vydani a uprave nejakeho addonu nie znasej dielne potrebujeme suhlas autora,co je logicke a pochopitelne.Takze snad aj toto vyjde!!!Samozrejme ze Nasi tvorcovia po osloveni zvonka,mozu suhlasit zo zverejnenim svojich addonov na ich strankach.Aj takymto sposobom sa da odprezentovat Vasa sikovnost napr.aj v Rusku v KHL.☺

TomyS

Příspěvekod TomyS » 09. črc 2017, 11:11

Chlapci klobouk dolů před vámi, teď jsem pořádně prokoukl soupisky MS17 a pecka! Moc díky :D těším se na další tvorbu a moc si jí cením, a hlavně děkuji za úpravu oweralu (či co to je - prostě celkové dovednosti hráče), protože nedávno měl Faksa 50 a Birner 67 při světovém poháru, což se mi věřit nechce :lol: Díky za vše!
Nabídka mých zajímavých ověřených internetových přivýdělků -> https://www.facebook.com/tom.cana.33 :geek:
V případě zájmu dělám wordpress weby na zakázku, stačí mě kontaktovat.
Reference - After-Apocalyse.som,Neobyčejný-svět.cz

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 09. črc 2017, 13:04

Je to 100% zasluha PEDROSJANA!!!!A aj ja smekam klobuk..a hlavne obrovske DAKUJEM nielen za supisky,ale za neho ako cloveka.Vazim si ho a som rad ze ho mozem nazyvat svojim priatelom...Este raz DAKUJEM!!!

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 10. črc 2017, 01:11

:lol: :D Ježíš...,to se budu zase stydět Milane!...Ale děkuji za poklonu,jinak t té "nástřelné verzi" jak píše Flyer61,možná že bude o něco dříve,ale oni opravdu ty týmy NHL si ty soupisky skoro každý den mění,no hlavní bude po kempech,jinak mám nyní hotovy k dnešnímu dni Ananheim,Boston,Buffalo,nyní dělám Calgary..,soupisky jsou aktuální tak je sbírám na web.stránkách klubů i na Elite prospect

Jarina63k

Addony

Příspěvekod Jarina63k » 14. črc 2017, 17:43

Ahoj lidi, mam dotaz, NHLko hraju už strašně dlouho a díky addonům to bylo supr, ted mam ale nějak problém sehnat nějaké na novou sezony, hlavně drezy,loga ,soupisky. Zkoušel jsem sám tvořit, ale hrůza, neposlal by mi někdo něco? Byl bych pak nejštastnějšé na světě, díky.

Pedrosjan

Re: Addony

Příspěvekod Pedrosjan » 14. črc 2017, 22:37

:)
Ahoj lidi, mam dotaz, NHLko hraju už strašně dlouho a díky addonům to bylo supr, ted mam ale nějak problém sehnat nějaké na novou sezony, hlavně drezy,loga ,soupisky. Zkoušel jsem sám tvořit, ale hrůza, neposlal by mi někdo něco? Byl bych pak nejštastnějšé na světě, díky.
Vysvětlení se ti dostalo v jiném topicu...

Coach

Příspěvekod Coach » 16. črc 2017, 16:26

Je to 100% zasluha PEDROSJANA!!!!A aj ja smekam klobuk..a hlavne obrovske DAKUJEM nielen za supisky,ale za neho ako cloveka.Vazim si ho a som rad ze ho mozem nazyvat svojim priatelom...Este raz DAKUJEM!!!

Také díky za soupisky k ms2017, vše OK. Doufám že k extralize také jsou v plánu, pokud to časově půjde skloubit se startem nového ročníku.
... a díky za Koreu :)

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 17. črc 2017, 07:45

;) :)

Také díky za soupisky k ms2017, vše OK. Doufám že k extralize také jsou v plánu, pokud to časově půjde skloubit se startem nového ročníku.
... a díky za Koreu :)
Jo spokojenost?To jsem moc rád...!!Jistě extraligu budu dělat také,sice jsem začal NHL týmy,mám asi 4 již hotovy-ale tam jde o to že plno týmů ještě soupisky poupraví také dle výsledků kempů atd...,takže jsem trochu změnil "taktiku"a nyní se vrhl na KHL,jelikož oni začínají již koncem srpna jako první!!Pak jdeme na řadu "my",Němci,pak skandinávské ligy a nakonec zmiňovaná NHL.Takže takhle nějak bych to chtěl udělat...,samozřejmě pokud možno vydat je nějak rozumně postupně...

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 12. lis 2017, 20:57

Mám možná nějak porušené soupisky, můžete mně někdo potvrdit, že soupisky k MS 2017 jsou v pořádku? Pokud spustím hru za PIttsburgh, tak mám na ledě 6 hráčů v poli a prázdnou kasu. V případě střeůly na mou prázdnou branku hra okamžitě padá. Nesetkali jste se s tím?

Zpět na „Addony fanoušků“