Supisky

Fanouškovská tvorba.
Pedrosjan

Re: Supisky

Příspěvekod Pedrosjan » 08. bře 2017, 02:47

Coach píše:Tak bohužel jsem zjistil že ty týmy v nhl nejdou přehodit, alespoň teda v našich soupiksách.
Nevím jak tobě, ale mě když dám všechny nhl týmy (30) do custom tak hra spadne. Přejmenování týmů se dělá přes stringseditor, ale do toho se nechci pouštět.

Chci se zeptat jak děláte třeba u nového hráče (třeba Smejkal ze Sparty) jaký má celkový overall vim že je na to prográmek, jestli je to o nastavení nebo to dělá automaticky.

Kdepak automaticky... ;) ,vše hezky ručně.Správně jak říká Milan,je na to kalkulačka,tam se vyplní věk,váha výška a posledních 5 sezon(alespoň)já to tak dělám a koeficient ligy.Samozřejmě nejvyšší má NHL,je tam asi 6 koeficientů(tak asi dle reálu)a končí to tuším myslím slovenskou extraligou :) -nic ve zlém pro slovenské kolegy.. :D Samozřejmě zohledňuji u hráče dle http://www.eliteprospects.com/,zda ty zápasy odehrál v jaké soutěži(čím nižší,tím dávám nižší koeficient),čím vyšší soutěž tak to pak naskakuje "do plusu".No a pak už se zadá jen počet zápasů,goly,nahrávky jak říkám já dávám součet za posledních 5 sezon a počet kanad.bodů,pak ještě trestné minuty.Samozřejmě se rozlišují obránci ,křídla a "středoví".Pro každé je kolonka.U golmanů pak stejný postup pouze se zadává za posledních 5 sezon počet zápasů a průměr branek.No a pokud se toto zadá do kalkulačky-"vyhodí" to jednotlivé oweralové atributy... :) Samozřejmě že zohleďnuji pokud hráč hrál za těch 5 sezon jen řekněme 1 sezonu v nhl a 4 sezony v ahl..,tak mu na koeficientu něco uberu a naopak..Není to nic složitého a bývá to i zajímavé... :)

Coach

Příspěvekod Coach » 08. bře 2017, 13:12

Tak to NHL rozdělení týmů do nových konferencí jde, omlouvám se. Ještě jednou jsem to dnes zkoušel.

Návod je tedy ve zkratce tento: Všechny týmy nhl (v additionals nesmí být žádní hráči !) dáte v nhlview do custom, uložíte. Ve hře vytvoříte novou nhl sezonu, nahradíte týmy, zvolíte toto pořadí jako je tady na obrázku http://www.addony.net/Obrazky/1446744579.jpg, určíte mančaft, za který chcete hrát a odejdete ze hry. Otevřete nhlview a dáte v zpět týmy do ligy NHL. Nakonec se vrátíte se do hry, otevřete vytvořenou sezonu a můžete hrát.
Mně to takhle funguje.

Pedrosjan: jo to sem myslel že to je mnohem jednodušší :D fakt klobouk dolů musí to bejt docela piplačka a časově náročný. Třeba u nováčků který hrajou 1. sezonu se mi hodnocení nad 70 zdá moc, nebo u některých brankářů 90 je taky celkem hodně ale to je jenom detail. Jde hlavně o soupisky aby byly dobře a seděly :shock:

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 09. bře 2017, 07:25

Tak já dávám do additionals hráče asi jen v soutěži právě nhl,ale není jich moc,tak v průměru 5,6,7 hráčů z mužstva.Jsou to ti co jsou prakticky celou sezonu na farmě a to ještě ne celý "b"tým,jen vybraní jedinci co si třeba jen 1.zápas pro probíhající sezonu "přičichli" k hlavní soutěži... :) Pokud hráč sehrál za sezonu více zápasů za hl.tým,ale rovněž "pendluje" mezi b týmem či farmou dávám ho jako minors("žlutě onačený hráč").Pokud si ho někdo chce dát ve hře do sestavy,musí si najít tuším vedení nižší ligy.. ;)
Jinak Coachi-je dobře že si dal sem návod ohledně té sezony,takže já vcelku logicky doplním,pokud to teda bude někdo dle tvého robit,ať si dá ve viewu těch pár hráčů z additionals do hl.soupisky a dle návodu vytvoří season a potom si je může dát zase zpět... 8-) -kam patří...
Jinak ještě docela důležitá věc a myslím že to platí,vždy je důležité!!aby bylo 18 hráču "v dresu"+ 2 golmani.Více svlečených to pak dělá neplechu a hra pak většinou padá,my to třeba coby soupiskáři hlídáme ,ale pokud někdo si dělá ještě "své" tak na to pozor!Většinou je to 6 obránců a12 útočníků-4 lajny! 8-)

Coach

Příspěvekod Coach » 09. bře 2017, 09:20

Souhlasím 18+2 je ideál... já osobně si na začátku sezony do týmu, za který chci hrát, dávám víc hráčů - hlavně nováčků (juniorů) kteří odehráli v té minulé třeba jenom 2 zápasy, abych měl pokrytej co nejširší kádr. Do additionals si pak už hráče nedávám protože v průběhu rozehrané sezony nemůžeš měnit soupisky.

Ten návod je z thebreakaway tuším od Vojgiho, tak sem to dal na naše soupisky. Ale myslím že ten princip přehození týmů si už aplikoval do tohoto kalendáře od tebe http://www.addony.net/download.php?id=166, takže to žádná novinka není :)

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 16. bře 2017, 07:50

A ještě jeden dotaz, nemáte někdo hotové poslední soupisky po uzavření přestupových termínů v NHL, KHL, Tipsport extralize atd..
Děkuji za případný odkaz.

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 16. bře 2017, 16:23

KHL a Tipsport extraliga su hotove.Je tuniekde aj odkazna stiahnutie.Na NHL sa pracuje,bude coskoro k vydaniu,len trpezlivost poprosime!!!

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 16. bře 2017, 17:06

Dáte pak všechny soupisky do jednoho uceleného balíku k instalaci?

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 16. bře 2017, 19:43

Ano!Vychadza to postupne ako update.EHA supisky v.1 a EHA supisky v.2.S NHL to bude ako EHA supisky v.3.Potom nasleduju MS 2017 ako EHA supisky v.4.Ked si naistalujes v.2 zatial posledna vydana budes mat aktualne KHL a Tipsport extraligu.Takto to funguje...

Petr1985

Příspěvekod Petr1985 » 08. dub 2017, 17:06

Zdravim chci se zeptat zda budou prosim soupisky NHL dekuju

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 08. dub 2017, 17:53

Ano.Pracujeme na nich.Pedrosjan by to mal stihnut do MS.Vzapati bude update MS.Takze asi tolko na nakblizsie 3-4 tyzdne...

Zpět na „Addony fanoušků“