Supisky

Fanouškovská tvorba.

cooljay

Re: Supisky

Příspěvekod cooljay » 01. čer 2017, 14:50

Jak to vypadá se soupisky?

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 01. čer 2017, 20:06

Ahojte!!!!Dlhsie sme sa neozvali,a po niektori ste si mysleli ze sme to zabalili,no nie je to tak!!!Po problemoch co postihly v polke aktualizacii zostav NHL a MS v NHLWiev Pedrosjana,musel to robit odznova.Nebojte sa maka sa na zostavach a mozem dat ruku do ohna za super robotu ktoru odvadza Pedrosjan.Robi po nociach a vikendoch,a tak mozem s urcitostou povedat ze zostavy v dalsej sezone budu aktualizovane.Pedrosjan nerobi len zostavy,ale aj overally,cize aktualizacia ide pomalsie ale kvalitne.Takze budte trpezlivy!!!Rok-dva tu pomaly nikto neaktualizoval nic a je to obtiazne aktualizovat rocne zostavy tak aby splnali kvalitu potrebnu na novu sezonu...

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 02. črc 2017, 16:53

8-) ;) Tak soupisky pro MS 2017 jsou na světě..,tak snad potěší,vše důležité je u toho napsáno tak si pozorně pročtěte.Díky!http://www.addony.net/download.php?id=190

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 05. črc 2017, 10:40

Viděl jsem, že Amnesiac na TBN má celkem slušné sestavy NHL týmů, nešlo by to použít k tvorbě soupisek od Pedrosjana?

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 05. črc 2017, 19:45

8-) 8-)
Viděl jsem, že Amnesiac na TBN má celkem slušné sestavy NHL týmů, nešlo by to použít k tvorbě soupisek od Pedrosjana?
Ahoj...,samozřejmě o Amnesiakovi vím dobře,dělá soupisky již pár let a říkám i precizně!Má je vymakané,ale pouze soutěž NHL,ostatní soutěže nedělá,čili...,jsou použitelné pro koho kdo rád hraje NHL soutěž..,jinak připomínám že kdo by si třeba eventuálně ty soupisky tam dal do hry,zaručeně bude mít propracovánu nhl,ale ostatní soutěže s původními soupiskami..,ty co byli v 09.Tak je to právě.Ale jak víte vyšla předevčírem aktualizace k MS ,nyí dělám od Ananheimu dolu týmy NHL.Zase pokud možno co nejlépe,čísla dresů,atributy hráčů,věk,narození,místo,play-by-play a samozřejmě arty...

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 05. črc 2017, 21:11

Tak to bude určitě perfekt, já jsem to zmínil jen pro inspiraci, jestli by Ti data NHL hráčů nějak pomohla.

TomyS

Příspěvekod TomyS » 06. črc 2017, 09:00

Borci stáhl jsem si znovu NHL 15 a nové soupisky (MS17) ale při nějakém týmu hra padá proč? (Kazachstán, Bělorusko, Německo) vlastně hra nepadá, dám "Hrát další zápas" a hra při načítá spadne. Tak jen ať o tom víte. :D
Také bych rád poděkoval za nové soupisky - Děkuji! ;) Upravuje i nějaké "celkově" u hráče? Protože Šimek má třeba 69 (tuším) a takový Jeřábek v poslední lajně 73 :lol:
Nabídka mých zajímavých ověřených internetových přivýdělků -> https://www.facebook.com/tom.cana.33 :geek:
V případě zájmu dělám wordpress weby na zakázku, stačí mě kontaktovat.
Reference - After-Apocalyse.som,Neobyčejný-svět.cz

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 06. črc 2017, 10:36

Borci stáhl jsem si znovu NHL 15 a nové soupisky (MS17) ale při nějakém týmu hra padá proč? (Kazachstán, Bělorusko, Německo) vlastně hra nepadá, dám "Hrát další zápas" a hra při načítá spadne. Tak jen ať o tom víte. :D
Také bych rád poděkoval za nové soupisky - Děkuji! ;) Upravuje i nějaké "celkově" u hráče? Protože Šimek má třeba 69 (tuším) a takový Jeřábek v poslední lajně 73 :lol:
Co způsobuje pád hry u tebe netuším..,jinak owerally se samozřejmě upravují...

Flyer61

Příspěvekod Flyer61 » 06. črc 2017, 15:29

Za jak dlouho vidíš možnou první verzi sestav pro NHL týmy? Bude i ošetřeno nějak korektní logo a dresy pro Vegas?

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 06. črc 2017, 17:09

Za jak dlouho vidíš možnou první verzi sestav pro NHL týmy? Bude i ošetřeno nějak korektní logo a dresy pro Vegas?
NHL soutěž začíná v říjnu,s tím Vegas zatím se to neví...

Zpět na „Addony fanoušků“