2. Liga do NHL 09

Fanouškovská tvorba.

Baky

2. Liga do NHL 09

Příspěvekod Baky » 02. říj 2017, 22:09

Zdarec,
již před nějakou dobou nás napadlo, že když někdo dělá první ligu do NHL, co udělat druhou přeci jen tam musí být taky fandové ne?
Plán se zrealizoval a my udělali první verzi druhé ligy...Samozřejmě to nebyla profesionální tvorba, nic nebylo perfektní....
nyní pokračujeme v tvorbě addonu a to pro tento ročník 17/18..Jsme bohužel jen 2 a z toho pouze jeden z nás dělá dresy a taktéž jako každý jiný to neuměl...sám se učí a postupně zlepšuje své schopnosti...
Pokud byste měli zájem....dojděte na naší FB stránku: https://www.facebook.com/2.ligadonhl09/?fref=ts
Zde vše najdete....Byli bychom velice rádi, kdyby se našel někdo, kdo by nám byl ochotný pomoci! Každý pomoc se cení!
Samozřejmě vše děláme ve svém volném čase! Také ho není nejvíce, ale chceme hráčům dát aspoň malinkou šanci, aby si zahráli 2. Ligu :)
Díky za váš čas, mějte se krásně! :)

Shakki

Re: 2. Liga do NHL 09

Příspěvekod Shakki » 03. říj 2017, 01:21

Co vím, tak konkurence, konkrétně :
https://www.facebook.com/Prvn%C3%AD-lig ... 2Y&fref=nf

dělali jak na první lize, tak na druhé lize. Já momentálně dělám hlavně tváře, hlavně ale pro Extraligu, případně První ligu a sem tam si udělám nějaký ten dres, jako nedávno kdy jsem úspěšně udělal nové domácí a hostující dresy pro Opavu, a ne zcela oficialní dresy pro David Servis, jinak jsem ale tvůrce tváří, tedy jak výjde čas.

Baky

Re: 2. Liga do NHL 09

Příspěvekod Baky » 03. říj 2017, 19:13

Zdravím,
tato stránka ano, dělala částečně druhou ligu.
S touto stránkou spolupracujeme a jsme v kontaktu :) Pokud si všímáte, na stránce (FB) mají teď psané, že ze zdravotních důvodu ,,netvoří,,
Co jsem si s tvůrcem psal, jeho vyjádření znělo jasně: Projekt momentálně stojí ...
Tvůrci momentálně nemají aktualizovanou ani první ligu, takže se teď na druhou nechystají :)
--
Jak říkám, každá pomoct od kohokoliv je vzácná a vážíme si toho :) Pokud by byl zájem, stačí napsat na FB :)

Zpět na „Addony fanoušků“