Ice Hockey Addons by Coach

Fanouškovská tvorba.

Shakki

Re: Ice Hockey Addons by Coach

Příspěvekod Shakki » 19. zář 2017, 14:34

Tak proc svojí tvorbu ukazuje když se nechce podelit vy se tu snažíte no skoda slov kdysi to bylo bezva Elh mod Nasmuris a Spidey klobouk dolu před nima
Na zahraničních forech, jako bylo třeba The Breakaway bylo zcela normální že se tam na forech ukazovala pouze fota z jejich tvorby. Na tom není nic zvláštního. Z tvých příspěvků čtu pouze žárlivost že "on to má a já ne" - on si to taky udělal. Na bývalém Ehaddons.eu bylo přecejn více autorů a taky nechtěli někdy zvěřejnovat a štvalo mě to. A štvalo mě to, že jsem si pořídil photoshop, respektive dříve gimp a dělal jsem věci podle návodu, které jsou na youtobe.

To Couch: Asi tak, netřeba se mu ještě vysmívat, taky jsme na web poprvé přišli a věděli o tvorbě prdlajs a doufali že tam vše najdem a stáhneme - aneb sebrat a ani nepoděkovat. Nedělám si iluze že za dnešek si stáhlo můj pak několik lidí. Jen doufám že se dostanu i nějaký feedback, co vylepšit.

Coach

Příspěvekod Coach » 19. zář 2017, 16:00

Jasný, přesto nebudu nikomu vysvětlovat proč to dám nebo nedám ke stažení, na to dělám v branži hodně dlouho a něco o publikování a tvorbě addonů, aby vše bylo vpořádku, vím. Pokud někdo byl registrovaný, sledoval tvorbu a nebo vydával addony na zmíněném webu thebreakaway, tak dobře ví, jak to chodí. Tímto bych tohle téma uzavřel.

Pokud bude někdo chtít poslat, např. golmana či jný addon, tak mu ho pošlu samostatně pokud bude v plánu či hotový možná se něco časem objeví na addony.net.

Jarina63k

Příspěvekod Jarina63k » 20. zář 2017, 01:19

Ahoj, prosimte mam velky zajem o veskere addony na sezonu 17/18. Jsem velkej fanda, NHLko hraju uz strasne dlouho a kazdou sezonu jsem byl rad za vsechny addony, ted ale zadny nemam a potreboval bych je, klidne bych i zaplatil, jestli by si nejaky poslal byl bych moc rad, jestli tady nechces dat link ke stazeni, pojdme se domluvit na emailu michalvorel@seznam.cz dekuji za odpoved

Shakki

Příspěvekod Shakki » 21. zář 2017, 10:35

Ahoj, prosimte mam velky zajem o veskere addony na sezonu 17/18. Jsem velkej fanda, NHLko hraju uz strasne dlouho a kazdou sezonu jsem byl rad za vsechny addony, ted ale zadny nemam a potreboval bych je, klidne bych i zaplatil, jestli by si nejaky poslal byl bych moc rad, jestli tady nechces dat link ke stazeni, pojdme se domluvit na emailu michalvorel@seznam.cz dekuji za odpoved
Co blázníš, většina addonů není, nejsou dresy, pomalu i soupisky. Navíc kdo je trochu schopný, soupisky si upraví doma sám, dresy zamění časem nebo vytvoří. Každý si musí addony vyhledat sám, samo to z nebe nespadne. A když jseš takový fanda, mohl sis nějaké addony taky vytvořit sám...na youtobe jsou návody jak udělat dresy, tváře. Template najdeš http://wasserlasser.com/. Stačí se trochu snažit a mít zájem.

Jarina63k

Příspěvekod Jarina63k » 23. zář 2017, 16:35

Soupisky jsem si tak nějak předělal, názvy támu taky a loga se taky tak nějak snažim dělat,ale je to nic moc, dresy a brankáři mi nejdou skoro vůbec a tady každej ukazuje co vytvořil, tak se snažim něco dostat, shánim kde se dá,ale jaksi jak tu píšeš, tak zatím nic nikde neni takže doufám že brzo bude.

Shakki

Příspěvekod Shakki » 23. zář 2017, 17:01

Soupisky jsem si tak nějak předělal, názvy támu taky a loga se taky tak nějak snažim dělat,ale je to nic moc, dresy a brankáři mi nejdou skoro vůbec a tady každej ukazuje co vytvořil, tak se snažim něco dostat, shánim kde se dá,ale jaksi jak tu píšeš, tak zatím nic nikde neni takže doufám že brzo bude.
Na addony.net jsou dresy z předloňské sezony, na zdejších stránkách část dresů z loňské sezony. A pár dresů z letošní zde taky najedeš. Inovuji tak, že trencle a ponožky + rukavice dám k novým a mám nové dresy. Pokud jde o Jihlavu zde část je vytvořena částečně. Já ji mám v rámci patche na 1.ligu, takže jsem k starým trenclím, ponožkám a rukavicím přidal nové dresy. Čísla nejsou sice nejpřesnější ale stačí. Na http://wasserlasser.com/ je ale k dostání tkz. "lazy template" pro dresy, kde je kompletní dres, stačí změnit barvu přidat reklamy a dres máš za pár hodin hotový, pokud není nijak náročný. Helmy tam jsou taky, stačí povětšinou změnit barvy, dát tam reklamy na patřičná místa a je hotovo. Zas tak složité to není. Podmínkou je samosebou nějaký ten photoshop nebo Gimp. A samozřejmě mít program FSHX, kdybys dělal i ty čísla pro dresy tak program NHL07 Splitter na rozdělení template čísel a písmen. Většinou si ale postačím s čísly a písmeny od jiných týmů, takže mám nějaký balík dresů rozbalen bokem mimo NHL 09 a z něj čerpám. Chce to trochu vynalézavost, ale nakonec můžeš vytvořit i něco solidního i bez toho aniž bys na tom hodiny makal. Ale výtvory radši nezveřejńuji ani nepřeposílám, protože respektuji ostatní tvůrce, že v podstatě zneužívám jejich práci - to se týká ale jen dresů což je opravdu mnohdy několika hodinová práce a ještě dodělávky spojené s testováním kdy ve hře dres vypadá vždy trochu jinak.

Jinak opakuji, na youtobe jsou docela dobré návody jak udělat dres a jinak prostě vlastním snažením.

kanonyr

Příspěvekod kanonyr » 23. zář 2017, 19:26

dobrý večer...chtěl bych se zeptat,nedala by se někde sehnat cyberface pro Jana Hrušku z Komety? děkuji.

Coach

Příspěvekod Coach » 29. lis 2017, 14:49

DRESY ELH 17/18 - originál dresy od autorů HM design a Spidey zde viewtopic.php?f=8&t=268 (poděkování), zbytek jsem částečně nebo úplně aktualizoval dle mých schopností na letošní sezonu...každý si je může samozřejmě doupravit podle potřeby sám případně sem dát odkaz.
PS: Poděkování Simčovi a Shakkimu za tvorbu k letošní sezoně

Pro ostatní addonáře: chybí dresy pro Liberec, Brno, Plzeň, Boleslav a Pardubice venku pokud na nich někdo dělá nebo to má v plánu.

Dresy Litvínova 17/18 (kromě reklam na helmách a kalhotách ostatní aktuální)
http://datoid.cz/xTiBWV/verva-litvinov-17-18-rar

Dresy Hradce Králové 17/18
http://datoid.cz/Dl4W7H/hradec-kralove-17-18-rar
Naposledy upravil(a) Coach dne 16. led 2018, 16:21, celkem upraveno 1 x.

wasserlasser

Příspěvekod wasserlasser » 30. lis 2017, 03:26

Would it be OK to publish your Addons on my site www.wasserlasser.com?

Coach

Příspěvekod Coach » 30. lis 2017, 08:01

Would it be OK to publish your Addons on my site www.wasserlasser.com?
Hi, as I wrote here, I cant, in my words it woldn´t be fair, cause I didn´t make the original templates of jerseys ( made by Hmdesign ans Spidey). So try to ask them if they have in a plan to finish it.

Zpět na „Addony fanoušků“