Konec EHAddons.eu - Addony.net

Simca
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Konec EHAddons.eu - Addony.net

Příspěvekod Simca » 28. lis 2017, 11:10

Jak sleduji svoje spolutvůrce, tak jsem zklamaný "provozem na webu". Bohužel pro nezájem addonářů budu muset ukončit projekt EHAddons.eu - Addony.net - termín ukončení 31.1.2018 :-( Po tomto datumu budu projekt "vypnutý" a domény použiji k jiným účelům (reklama, vlastní PR...).

Jirka Borový - majitel EHAddons.eu - Addony.net

Coach

Re: Konec EHAddons.eu - Addony.net

Příspěvekod Coach » 28. lis 2017, 12:10

Jirko, pokud je důvodem zrušení to že tu není "aktivita" jak to odůvodňuješ tak takový argument od tebe neberu a nebude to hlavní důvod.... Jasné - hra je stará ale pořád je tu dosta fandů, kteří sem bud pravidelně či méně chodí nebo přispívají, tudíž tohle není pro mě argument, ale je to tvůj pohled na věc. Chápu že stránka něco stojí a je to tvůj web a dal si do toho dost energie, ale pak si to něměl takhle prezentovat. A už vůbec nechápu proč nenecháš web logicky doběhnout aspoň do konce sezony, už kvůli OH a MS. :(

Web addony.net taky zrušíš?

Simca
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simca » 28. lis 2017, 12:16

Jednoduchá odpověď. A jak mám vědět, že se OH nebo MS bude dělat? V ELH je půlka sezóny a máme vážně málo addonů. 2 dresy, 8 ledů a jedny fotky.. Bez názvu týmů :-( a mnoha addonů, co by mohli lidi přilákat.. Aby se dodělali dresy, fotky...

Možná, potřebujete trochu trknout.!!!!

Jirka
Jirko, pokud je důvodem zrušení to že tu není "aktivita" jak to odůvodňuješ tak takový argument od tebe neberu a nebude to hlavní důvod.... Jasné - hra je stará ale pořád je tu dosta fandů, kteří sem bud pravidelně či méně chodí nebo přispívají, tudíž tohle není pro mě argument, ale je to tvoje věc. Chápu že stránka něco stojí a je to tvůj web a dal si do toho dost energie, ale pak ses to něměl takhle prezentovat. A nechápu proč nenecháš web běžet aspoň do konce sezony, už kvůli OH a MS.

Web addony.net taky zrušíš?

Coach

Příspěvekod Coach » 28. lis 2017, 12:23

To neví teď nikdo když OH začne 15.2 (a ms 5.5)

Simca
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simca » 28. lis 2017, 12:25

A co ELH? Ta se dodělá?
Jirka
To neví teď nikdo když OH začne 15.2 (a ms 5.5)

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 01. pro 2017, 19:16

Suhlasim s Coachom...Je to Tvoj web a mas pravo ako majitel s nim robit co chces.Chcel si ho prezentovat ako addonarsky web,a jedine co som tu od Teba videl boli len ruske a polske reklamy.Ja som sa aspon pokusil rozhybat pocas leta nieco,co ako majitel si mal urobit v prvom rade TY!!!Spojil som sa Pedrosjanom,zapajal sa tu Coach,ba aj dalsi...Hra je stara,no ochota tu bola,ale chybala podpora hlavneho admina a podchytit to hned na zaciatku.Ked som tu nahanal nejakych tvorcov pocas leta,ani raz si sa nepripojil a nepomohol si mi prehovorit a hlavne podchytit tvorbu.Kde niet hospodara,nemozes cakat,ze Ti bude slapat cely dvor...Takze este raz suhlas s Coachom.Chcem sa podakovat Pedrosjanovi,ktory popri celodennej praci makal po nociach na supiskach...Ani Coach nechcel uverejnovat na Tvojom webe...Tak sa pytam:Kde a kto urobil chybu?

Simca
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Simca » 01. pro 2017, 19:36

Koukám, že se mi podařilo zvolit správný přístup. Já se tedy rozhodnu se zavřením webu Ano/Ne ohledně až na konci hokejové sezóny. Zkontaktoval jsem tvůrce Hm_design a další zavedené tvůrce, chybějící dresy ELH už k nám došly. Budu je postupně vydávat...

Já rozhodně nechci na webu dělat admina, který bude na vše dohlížet. Nemám na to čas, abych psal všem možným tvůrcům, jestli chtějí dělat pro EHAddons.eu. Myslím si, že si umíte věci zorganizovat sami... Ano udělal jsem web, ale nepočítám s tím, abych byl organizátorem ostatních tvůrců.

Ohledně Rus reklam...Prostě spamy, pravidelně jsem je promazával.

Tak teda rozhodnutí o konci webu udělám na konci sezóny.. Případně jej nechám zapnutý další rok. Ale určitě nebudu mít čas na to, abych dohlížel na provoz..

Pedrosjan

Příspěvekod Pedrosjan » 02. pro 2017, 00:16

Suhlasim s Coachom...Je to Tvoj web a mas pravo ako majitel s nim robit co chces.Chcel si ho prezentovat ako addonarsky web,a jedine co som tu od Teba videl boli len ruske a polske reklamy.Ja som sa aspon pokusil rozhybat pocas leta nieco,co ako majitel si mal urobit v prvom rade TY!!!Spojil som sa Pedrosjanom,zapajal sa tu Coach,ba aj dalsi...Hra je stara,no ochota tu bola,ale chybala podpora hlavneho admina a podchytit to hned na zaciatku.Ked som tu nahanal nejakych tvorcov pocas leta,ani raz si sa nepripojil a nepomohol si mi prehovorit a hlavne podchytit tvorbu.Kde niet hospodara,nemozes cakat,ze Ti bude slapat cely dvor...Takze este raz suhlas s Coachom.Chcem sa podakovat Pedrosjanovi,ktory popri celodennej praci makal po nociach na supiskach...Ani Coach nechcel uverejnovat na Tvojom webe...Tak sa pytam:Kde a kto urobil chybu?
Děkuji Milanovi M.,Coachovi a nakonec i Jirkovi(Simčovi) za odpověď a jisté poděkování i za kousíček mé práce,já jsem nyní ve spojení s Vojtou(Vojghi),který pracuje na soupiskách pro Elite Addons(udělal jsem mu komplet hrací kalendáře pro Elite rosters),uploaduje na Splinterice,ale to již ostatně plno lidí již ví.. ;) .Myslím že to má slušně zpracované a má i soupisky super.Ještě mu zbývá to nejvíce a to AHL a NHL čili nejtěžší co se týká sestav a věcí dvou soutěží.. 8-) .Já jsem konkrétně ve stadiu takovém že jedu "odzdola" v nhl viewu soupisky dle nejčerstvější aktualizace a připravuji "půdu" na blížící se OH,mám rozdělané soupisky pro proběhlou Karjala cup,vím že je to již pár dní nazad,ale tak zkusil bych zapracovat na dalších jelikož se blíží Channel one cup což je za 10 dní,ale je otázkou zda vše do zahájení stihnu.. :roll: .Nezakrněl jsem ,stále pracuji po večerech a jak je možnost časová.Samozřejmě by se jednalo o soupisky pro Channel cup,ostatní repra jsou z minulého MS.
Jinak jestli mohu k provozu webu,tak jistě že zde Jirko nemůžeš sedět od rána do večera,to je zcela jasné,to chápu,ale tak zatím ho nechej pokud to lze ;) ,my si kdyžtak(mám na mysli starou gardu..-Milan M.,Coach atd,snad jsem na nikoho nezapomněl) :) pořádek uděláme.. 8-)
--------------------------------------------------------------------
Toto je adresováno spíše nováčkům a snad to napíši srozumitelně.. :? -mými slovy..-ZAPOMENOUT ŽE NĚJAKÉ EHA ADDONS BYLO A INSTALOVAT VĚCI CO SE VYDÁVAJÍ NA SPLINTERICE MÁM NA MYSLI ELITTE ADDONS A ROSTERS NA ČISTÉ!! NHL 09
Vojghi to má postavené na většinou jiných artech jak mužstev tak hráčů samotných.. :!: ,to je třeba připomenout!

Milan Mikusiak

Příspěvekod Milan Mikusiak » 02. pro 2017, 11:10

Koukám, že se mi podařilo zvolit správný přístup. Já se tedy rozhodnu se zavřením webu Ano/Ne ohledně až na konci hokejové sezóny. Zkontaktoval jsem tvůrce Hm_design a další zavedené tvůrce, chybějící dresy ELH už k nám došly. Budu je postupně vydávat...

Já rozhodně nechci na webu dělat admina, který bude na vše dohlížet. Nemám na to čas, abych psal všem možným tvůrcům, jestli chtějí dělat pro EHAddons.eu. Myslím si, že si umíte věci zorganizovat sami... Ano udělal jsem web, ale nepočítám s tím, abych byl organizátorem ostatních tvůrců.

Ohledně Rus reklam...Prostě spamy, pravidelně jsem je promazával.

Tak teda rozhodnutí o konci webu udělám na konci sezóny.. Případně jej nechám zapnutý další rok. Ale určitě nebudu mít čas na to, abych dohlížel na provoz..
Jirko,to nemala byt kritika.Aj mne zalezi natom aby toto nepadlo....Ja si vazim rovnako Teba ako aj spominanych tvorcov.DAKUJEME ye vydas dresy a DAKUJEMA zepodrzis tento aj Addony.net.

Shakki

Příspěvekod Shakki » 08. pro 2017, 15:34

Popravdě je to na jednu stranu škoda, na druhou pochopitelné. Já měl v plánu, respektive mám dál vytvářet tváře pro ELH, ale i zahraniční ligy dle nových soupisek. Vše je to ale otázka zase časová, měl/mám jisté zdravotní potíže a osobní problémy, které mi brání se tomu více věnovat, nicméně jsem vydal na webu aspoň dva balíky, s tím že jsem měl v plánu udělat i třetí, který by vyšel zde příští rok, což asi nebude už možné z výše uvedených důvodů. Osobně bych byl rád aby EA vytáhlo hlavu ze zadnice a udělali lokaci NHL i pro PC. Hra jako taková se už problematicky na nových OS rozjíždí, já osobně sice jsem neměl problém jak na win 7, tak na 10, ale je mi jasné že někteří problém mohou mít. Pokud zdejší web přestane existovat, budu případnou tvorbu zveřejnovat na wasserlasser.com, kde mám účet a kde asi zveřejním i předchozí tvorbu a to včetně takové experimetální jako dresy pro Spartu 97-98 domácí, domácí 93-94 pro Olomouc či současné dresy druholigového Vsetína. Chtěl jsem to uveřejnit zde, ale nemá to smysl. Spíše se ptám zda addony.net budou fungovat, jestli to má smysl to tam zveřejnovat.

Zpět na „Novinky na EHAddons.eu“